Komponenty dla przemysłu paszowego

Jakość spożywanego przez nas pokarmu jest ściśle związana z dbałością o dietę zwierząt hodowlanych. Dlatego integrujemy nasze kompleksowe podejście do klientów branży spożywczej z taką samą starannością i profesjonalizmem w dostarczaniu materiałów i dodatków paszowych do bliźniaczej branży. Integracja ta obejmuje również dostarczanie składników żywności naszych pupili – zwierząt domowych. Sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę obejmującą ekologiczne składniki pokarmu dla zwierząt hodowlanych oraz domowych.

 

Białka roślinne

Białka pochodzenia roślinnego stosowane głównie z uwagi na swoją wysoką koncentrację w stosunku do kosztu pozyskania. Białka roślinne w paszach eliminują zarażenie chorobami odzwierzęcymi

Białka funkcjonalne

Fosforany

Witaminy

Witaminy w paszach są niezbędnym dodatkiem bilansującym posiłek dla zwierzęcia hodowlanego oraz domowego. Udział witamin w paszach i karmach powinien być komponowany w optymalny sposób dla gatunku i fazy rozwoju zwierzęcia

Aminokwasy

Związki organiczne budujące białka. Dodatek syntetycznych aminokwasów znacznie ułatwia prawidłowe zbilansowanie mieszanki paszowej dla określonego gatunku zwierzęcia oraz jego fazy rozwoju.

Oleje rybne

Oleje roślinne

Powstają w procesie tłoczenia nasion roślin. Oleje roślinne takie jak olej słonecznikowy i olej sojowy charakteryzują się wysoką energetycznością a także stanowią źródło kwasów tłuszczowych. Są również niezbędne w diecie zwierząt jako nośnik witamin: A, D, E oraz K.

Przeciwutleniacze

Zakwaszacze